+38 048 777 77 36
098 777 77 36
050 777 77 36

Українськи новини перевезень

Стоимость комбинированных перевозок уменьшится?

Печать
PDF

11 октября 2010 года было заявлено, что на публичное обсуждение будет вынесен проект Закона об упорядочивании комбинированных перевозок. В настоящее время в нашей стране этот вид перевозок находится на очень низком уровне. Новый проект Закона планирует регулировать отношения, которые не были арегламентированы до сих пор: ведь проблемы перевозчиков и технологии работы участников перевозок никак в Законе не регламентированы.

Подробнее...

Скидки на обработку транзитных грузов от Минтранса

Печать
PDF

Министерство транспорта и связи Украины планирует снизить ставки на обработку транзитных грузов на территории Украины. По словам министра транспорта и связи К. Ефименко такая мера поможет увеличить объем перевозок танзитных грузов, чем повысит уровень прибыльности украинских портов. Разумеется, целью таких "скидок" является увеличение отчислений в Госбюджет.

Подробнее...

Антимонопольний мораторій у контейнерних перевезеннях

Печать
PDF

До 2015 року морські контейнерні перевізники імєєют право працювати в консорціуми, таке рішення прийнято Європейською комісією.

Подробнее...

Реструктуризація CMA CGM

Печать
PDF

Найбільша контейнерна лінія CMA CGM оголосила про реструктуризацію, викликаної збитками. Найбільший оператор контейнерних перевезень сформував комісію, куди увійшли міжнародні банки Франції, Європи та Азії.

Подробнее...

Основні акціонери одного з лідера контейнерних перевезень Hapag-Lloyd домовилися між собою про надання лінії фінансової підтримки. Сукупні вливания туристичного холдингу TUI, якому належить 43% у контейнерної лінії Hapag-Lloyd, та консорціуму Albert Ballin, частка якого складає 57%, складуть близько $ 1 млрд. А це означає, що контейнерні перевезення залишаються самим перспективним напрямком сучасних перевезень.

За даними Journal of Commerce, Hapag-Lloyd отримає також $ 1,4 млрд банківських позик по держгарантії. У той же час, Hapag-Lloyd спростував минулий раніше інформацію про те, що компанія розраховує отримати господдержку на суму $ 420 млн.

Порядок та деталі надання фінансової допомоги, про яку було досягнуто, будуть уточнені в ході зустрічі акціонерів компанії, наміченої на кінець липня.

World Shipping Council, що представляє інтереси судноплавних компаній в США та Євросоюзі, отримав статус дорадчого органу при Міжнародній морській організації (IMO). За даними Lloyd's List, відповідне рішення було прийнято Радою IMO на минулого тижня. Воно має пройти затвердження Асамблеєю IMO в листопаді цього року. Тим не менш, на следующей неделе World Shipping Council вже візьме участь в 59-й сесії Комітету із захисту морського середовища.

World Shipping Council був створений у 2000р. У нього входять 29 компаній, що оперують близько 90% всього існуючого флоту здійснюють контейнерні перевезення.

За словами президента World Shipping Council Кріса Кочан, участь у роботі IMO як консультативного органу дозволить World Shipping Council «виражати думку в підтримку розробки ефективних міжнародних правил, що регулюють міжнародні морські перевезення та морські контейнерні перевезення».