+38 048 777 77 36
098 777 77 36
050 777 77 36

Реструктуризація CMA CGM

Печать
PDF

Найбільша контейнерна лінія CMA CGM оголосила про реструктуризацію, викликаної збитками. Найбільший оператор контейнерних перевезень сформував комісію, куди увійшли міжнародні банки Франції, Європи та Азії.

«Комісія буде приймати відповідні заходи для вирішення короткострокових і середньострокових фінансових проблем з метою укрупнення капіталу CMA CGM для забезпечення її поступального розвитку в контейнерних перевезеннях», - йдеться в опублікованому повідомленні компанії.

Перед створенням комісії банкірів були проведені переговори керівництва CMA CGM з міністерством економіки Франції. «Уряд Франції інформовано про цю ініціативу і буде отримувати регулярно оновлювану інформацію про досягнутий прогрес у контейнерних перевезень», - повідомляє компанія.

CMA CGM заявила, що компанія буде продовжувати розпочаті ініціативи щодо економії коштів, у тому числі і розірвання контрактів на будівництво нових суден для контейнерних перевезень.

Довідка по контейнерним перевезенням:

Компанія CMA CGM - третій за обсягами контейнерних перевезень контейнерна лінія в світі. Контейнерний флот CMA CGM состоавляет 400 суден. Компанія працює більш ніж у 400 портах світу. CMA CGM має 650 агентств у 150 країнах.